SANDVİÇ PANEL MODÜLER WC – DUŞ KABİN SİSTEMLERİNİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
ALT TABAN Boyalı profil şaseden oluşmakta olup İç kayıt 30*50*1,5 mm kalınlıkta boyalı profil, dış kayıt 20*40*1,2 mm kalınlıkta ve zeminden 19 cm yükseltilerek wc bağlantılarına kolaylık sağlar
ALT TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıkta yanmaya, çürümeye, küflenmeye ve darbe dayanımına dayanıklı ses ve koku yapmayan betopan levha ile döşenmiş olup üzeri 20*20 cm ebatlarında beyaz seramik
İÇ VE DIŞ DUVAR KAPLAMALARI iç ve dış kaplamalar 0,45 mm 9002 boyalı özel şekillendirilmiş sac tan olup arasında 16 dansite 40 mm kalınlıkta strafor köpük vardır.
KAPI DOĞRAMALARI 71*185 cm ölçülerinde dıştan takılan dışa açılan alüminyum çerçeveden dir.
Kapı üstü menfez havalandırmalı ,kapı alt 0,45 mm boyalı saç ve pwc lambri kaplıdır.
KALE veya İTO marka kilit ve ultra lüx kapı kolundan oluşmaktadır.
SIHHİ TESİSAT VE VİTRİFİYE MALZEMELER Alaturka, alafranga wc taşları ve lavobalar seramikten olup duş tekneleri 70*70 cm ebatlarında akrilik özellikli mazleme kullanılmaktadır.
Rezervuar,ayna takımı,sabunluk,kağıtlık,askılık aksesuarları mevcuttur.
Sıhhı tesisat sıva üstü olup arıza halinde kolay müdahale edilmesini sağlar.
Alaturka wc lerin alt bağlantıları alıcıya ait olup alfranga wc lerde ise arkadan çıkışlı taş kullanılmaktadır.duş kabinlerinin alt bağlantılarıda alıcıya aittir.
ELEKTRİK TESİSATI Elektrik tesisatı sıva üstü kablo kanallı olup wc kabinlerde anahtar, topraklı priz, 16 amper sigorta, sigorta kutusu ve dıştan bağlantı yapılması için buat kutusu mevcuttur.
Tavan gloplarla aydınlatması yapılmaktadır.
ÇATI KISMI 08mm galvaniz üzeri pwc lambiri kaplı, üst kısmı 0,45 trapez sacla kapılı ve arasında ısı izolasyonu için 16 dansite 40mm strafor köpükle kaplanmıştır.
DIŞ KENAR VE DİREK KAPLAMALARI Özel şekillendirilmiş 1,2 mm 9002 boyalı saçtan yapılmıştır. kabine bütünlük ve görsellikle beraber yağmur tahliye görevi yapmaktadır. standart üretimlerde raal 9002 kırık beyaz kullanılmaktadır. özel renk isteklerinde 5 iş günü temrin ve %20 fiyat farkı uygulanmaktadır.
WC ve duş kabinleri alt bağlantısı alıcıya aittir.