SANDVİÇ PANEL MODÜLER KABİN SİSTEMLERİNİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
ALT TABAN Boyalı profil şaseden oluşmakta olup İç kayıt 30*50*1,5 mm kalınlıkta boyalı profil,
Dış kayıt 20*40*1,2 mm kalınlıkta boyalı profilden dir
ALT TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıkta yanmaya, çürümeye, küflenmeye ve darbe dayanımına dayanıklı
Ses ve koku yapmayan betopan levha ile döşenmiş olup üzeri pwc mineflo ile kaplanarak ısı yalıtımı ve silinebilir hijyenik bir görüntü oluşturur.
İÇ VE DIŞ DUVAR KAPLAMALARI İç ve dış kaplamalar 0,45 mm 9002 boyalı özel şekillendirilmiş sac tan olup arasında 16 dansite 40 mm kalınlıkta strafor köpük vardır.
KAPI DOĞRAMALARI 71*185 cm ölçülerinde dıştan takılan dışa açılan alüminyum çerçeveden dir.
Kapı üstü 4 mm kalınlıkta normal cam ,kapı alt 0,45 mm boyalı saç ve pwc lambri kaplıdır.
KALE veya İTO marka kilit ve ultra lüx kapı kolundan oluşmaktadır.
CAM ÇERÇEVELER Alüminyum çerçeveden ve plastik cam fitilleriyle sızdırmazlık engelli 4 mm kalınlıkta temperli cam kullanılmıştır. İki çeşit cam modeli vardır .sabit cam ve hareketli cam dır
Hareketli cam modeli iki çeşittir. Aşağı yukarı açılır ve sağa sola açılır cam dır.
Standart kabinlerde aşağı yukarı hareketli cam kullanılır.
ELEKTRİK TESİSATI Elektrik tesisatı sıva üstü kablo kanallı olup standart kabinlerde anahtar, topraklı priz, 16 amper sigorta, Sigorta kutusu ve dıştan bağlantı yapılması için buat kutusu mevcuttur. tavan gloplarla aydınlatması yapılmaktadır.
ÇATI KISMI 08mm galvaniz üzeri pwc lambiri kaplı, üst kısmı 0,45 trapez sacla kapılı ve arasında ısı izolasyonu için 16 dansite 40mm strafor köpükle kaplanmıştır.
DIŞ KENAR VE DİREK KAPLAMALARI Özel şekillendirilmiş 1,2 mm 9002 boyalı saçtan yapılmıştır. kabine bütünlük ve görsellikle beraber yağmur tahliye görevi yapmaktadır. standart üretimlerde raal 9002 kırık beyaz kullanılmaktadır. özel renk isteklerinde 5 iş günü temrin ve %20 fiyat farkı uygulanmaktadır.