Şantiye ortamlarındaki sıkışıklığın giderilmesi amacı ve çalışan personelin sağlıklı bir ortamda dinlenebilmesini sağlamak amacı ile üretimin yaptığımız yatakhane konteynerleri bir, iki veya üç katlı olarak birden fazla konteynerin birleştirilmesi ile de oluşturulabilir.

İş ve işçi güvenliğinin çok önemli olduğu şantiye ortamında A1 yanmazlık sertifikasına sahip ürünler kullanılarak inşa edilen yatakhane konteynerlerini tüm müşterilerimiz gönül rahatlığı ile kullanabilirler.

APR konteynerleri iş güvenliği yönetmeliğine titizlikle uyularak projelendirilmektedir. Bir kişi için ne kadar m3 de hava gerekmektedir, bir wc veya duş en az kaç kişi tarafından kullanılırsa optimum fayda sağlanır, ısıtma ve soğutma tertibatları ne şekilde olmalıdır.

Yatakhane konteynerleri kaç katlı olursa en iyi yer kazancı ve maliyet faydası sağlanır. Bunların hepsi APR konteynerin deneyimli teknik ofisi tarafından detaylı bir şekilde incelenerek projeler oluşturulmaktadır.

Aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz bir ve çok katlı yatakhane konteynerlerinden birer örnek bulunmaktadır. Planların üstüne tıklayarak detaylı görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca kendi planlarınızı projelendirmek isterseniz irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.